IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Kocie, ty PSIE!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Monster

Badacz

Liczba postów : 143

PisanieTemat: Re: Kocie, ty PSIE!   Sro 06 Sty 2016, 11:30

Cytat :
Dziewczynka posiada różowe włosy, które, krótko mówiąc, zwracają uwagę przechodzących obok ludzi ze względu, iż nie jest to kolor, [u]który występuje w naturze u człowieka, a przynajmniej nie na głowie.
Wtrącenie oddzielamy przecinkami, nawet jeżeli przed chwilą był przecinek razem z "które". No i podkreśliłem powtórzenie. Proponuję drugą część zmienić na: "[...]nie jest to kolor występujący w naturze u człowieka, a przynajmniej nie na głowie."

Cytat :
Twarz małej Dio jest okrągła, przez co uwydatnione są jej dziecięce policzki, które w tym miejscu jej porcelanowa karnacja najbardziej zlewa się z kolorem włosów (oznacza to, że jest blada, jednakże policzki są zdrowo zaróżowione).
Bardzo nie podoba mi się tutaj ta konstrukcja. Może zmienić na: "[...]na których porcelanowa karnacja postanowiła ustąbić barwie żywcem skopiowanej z koloru włosów[...]"? Albo coś podobnego.

Cytat :
Oczy są otoczone wachlarzem długich i gęstych rzęs w kolorze czarnym, a zaś tęczówki posiada w kolorze fuksji (które oczywiście też dziwią przechodniów).
Odcieniu fuksji, bo masz powtórzenie.

Cytat :
W swoich snach Dionela wygląda zupełnie inaczej niż, podczas gdy siedzi w swojej szkolnej ławce.
Przed "niż", ani po, nie stawiamy przecinka. Jednak tutaj zrzucam to na wredne paluszki, błądzące po klawiaturze!

Cytat :
Z początku nie wiedziała co na to poradzić, nie chciała wyglądać przeciętnie, zakładając zwykłe okulary, chciała być postrzegana jako indywidualistka.
Przecinek.

Cytat :
Wracając jednak do wglądu, kolor skóry nie uległ zmianie, zmianom uległa zaś klatka piersiowa, która w realu jest jeszcze płaska zaś tu jest ona w rozmiarze dużego „D”.
Literówka. Powinno być "wyglądu". No i masz pracę domową, aby zmienić podkreśloną część. Sam nie bardzo mam pomysł, jakbyś mogła to przeredagować... Po prostu te dwa "jest" powinien dzielić przecinek - ale gdziekolwiek go nie dasz, będzie to brzmiało dziwnie.

Cytat :
Zwykła chodzić w sukienkach z gorsetami i sięgające powyżej kolan, na nią zarzuca żakiet albo coś podobnego, by zakryć ramiona.
Jestem trochę dziwny, ale podkreślonej części nie rozumiem.

Cytat :
Jest też wielką wielbicielką kapeluszy i rzadko można ją spotkać bez jakiegoś, a jeśli chodzi o buty, to zakłada zawsze kozaki na wysokim obcasie.
Tak lepiej brzmi i nie ma błędu.

Cytat :
Wszędzie gdzie spojrzy, widzi pewne sceny związane z powieściami, które kiedyś przeczytała, gdzie nie spojrzy, widzi romans.
Przecinki. Choć to zdanie i tak brzmi trochę dziwnie.

Cytat :
Lubi czytać książki, ale ma tendencję do tego, że jak je pożycza od kogoś, to nie oddaje je właścicielowi.
Nie oddaje [b]ich[/i] właścicielowi.

Cytat :
Jest pogodna i życzliwa, oczywiście jeśli druga osoba zachowuje się tak samo, bo jak nie to staje się bardzo niemiła w stosunku do niej, można by rzec, iż wówczas zapomina o dobrych manierach i takcie.
Przecinek przed, a nie po "oczywiście".

Cytat :
Co do posiadania męża to zamierza czekać na swojego księcia z bajki, wyobraża go sobie zawsze, jako długowłosego młodzieńca z brązowymi włosami o zielonych oczach, miłym spojrzeniu i łagodnym uśmiechu, który tak jak ona lubi czytać i ma spokojne usposobienie.
Z brązowymi włosami, nie ze brązowymi włosami.

Cytat :
Wieży, iż główny bohater istnieje naprawdę, a Rowling była charłaczką-dziennikarką, i przeprowadziła długą rozmowę z Harrym, który zgodził się na napisanie książek. Tak więc saga o czarodzieju jest biografią, a nie fikcją!
Teoretycznie nie jest to błąd ortograficzny - ale wieżę możemy mieć zamkową. Wierzy, bo wiara.

Cytat :
Głęboko wieży również, że Fred Weasley żyje, a autorka chciała dodać trochę dramatyzmu związanego z wojną.
Jak wyżej.

Nie sprawdziłem charakteru ze świata prawdziwego, ponieważ nie posiadasz wymaganego minimum.

DO POPRAWY.

Gość

PisanieTemat: Re: Kocie, ty PSIE!   Sro 06 Sty 2016, 19:34

Poprawione~
Powrót do góry Go down
Monster

Badacz

PisanieTemat: Re: Kocie, ty PSIE!   Sro 06 Sty 2016, 19:48

Cytat :
Z nieznanych przyczyn przed zaśnięciem stuka w mebel (najczęściej jest to łóżko lub jej szkolna ławka), który jest najbliżej, siedmiokrotnie serdecznym palcem prawej dłoni, zaś po przebudzeniu ponownie stuka, ale z tą różnicą, że trzykrotnie palcem małym lewej ręki.
Przecinek. Dziwnie brzmi bez niego.

Cytat :
Większość osób rzadko gniewają się na nią dłużej niż chwilę, gdyż kiedy chce i wymaga od tego sytuacja, potrafi wykorzystać swój słodki wygląd. Ceni sobie beztroską, swobodną i wesołą atmosferę, gdyż powaga i stres działają na nią wręcz przygnębiająco.
Powtórzenie.

Gość

PisanieTemat: Re: Kocie, ty PSIE!   Sro 06 Sty 2016, 19:57

Już... ;_;
ALE DAJ MI JUŻ TEGO AKCEPTA!! ;_;
Powrót do góry Go down
Monster

Badacz

PisanieTemat: Re: Kocie, ty PSIE!   Sro 06 Sty 2016, 20:12

No to już mogę zacząć swoją cudowną paplaninę, w jak to miłym jestem szoku, że ktoś stworzył postać z przeuroczą Chibusą na avku! Czy jak to się tam pisało... Hmm... W sumie to nie pamiętam, ale ją uwielbiam! I w ogóle cała Sailor Moon jest awwww. Pamiętam jak oglądałem to w wieku... Małym. Mama miała zgrane na kasecie!
Sama postać mi się podoba. Odnośnie KP - popełniasz błędy, ale to jest kwestia uwagi i czytania tego, co piszesz. Wszystko da się przecież wyćwiczyć!
Ach, nie mam siły na rozgadywanie się... Jestem dobity, że jutro muszę iść do szkoły! Nawet, jeśli na godzinę dziewiątą to i tak mi się nie chce!
Zapraszam na fabułę, bo kartę AKCEPTUJĘ, a twoje ID to: 002213.

PisanieTemat: Re: Kocie, ty PSIE!   

Powrót do góry Go down

Kocie, ty PSIE!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» O kocie nieco więcej