Phantasmagoria
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Latest topics
dPią 03 Sty 2020, 23:19Panda
Lwia jamaSob 10 Mar 2018, 21:42Sheridan
Zgaduj!Wto 25 Lip 2017, 11:01Admin
WymianaNie 14 Sie 2016, 22:51Wymiana
NieobecnościSob 26 Mar 2016, 15:32Dean Goodkin
Konta zagrożoneNie 20 Mar 2016, 10:31Panda
W co kto graWto 15 Mar 2016, 15:48Yunosuke
NabórNie 13 Mar 2016, 19:44Panda
Kasacja kontNie 13 Mar 2016, 16:11Gość

W co kto gra

+8
Canavetto
Cynamon
Król Olch
Zuu
Balthazar
Xarent
Monster
Izaura
12 posters
Go down
Izaura
Izaura
Podporucznik Alfa

Liczba postów : 13

W co kto gra Empty W co kto gra

Wto 29 Gru 2015, 16:36
Hejo ludki! Od jakiegoś czasu zastanawiam się kto w co gra. Na pewno się to przyda nie tylko mnie. Możemy się na przykład zmówić i w coś popykać!

Leauge of Legends
SukiteChan

Skype ( co z tego, że to nie gra)
Sukite-Chan

Runes of Magic
Sinona

(Post może ulec zmianie)
Monster
Monster
Badacz

Liczba postów : 143

W co kto gra Empty Re: W co kto gra

Sob 02 Sty 2016, 12:48
No to skoro już jest temat o grach...

19 stycznia startuje gra RPG MMO - Blade and Soul. Zamierzam grać, razem z kilkoma osobami poznanych w innych grach. Zamierzamy oczywiście stworzyć gildię, w której w razie czego, pomoc dostanie każdy. Bo na tym polega gra, prawda?
W grze będzie podział na frakcje niebieską i czerwoną - ja na pewno będę w czerwonej.
Jeżeli chodzi o PvP - istnieje. Jednak jest świetne rozwiązanie! Musicie nałożyć na siebie strój swojej frakcji, aby brać w tym udział. W innym wypadku gracie PvE.
Link do stronki dla zainteresowanych: http://www.bladeandsoul.com.pl/
Xarent
Xarent
Dusza astralna

Liczba postów : 222

W co kto gra Empty Re: W co kto gra

Sob 09 Sty 2016, 12:01
Hmmm... W sumie to co mi tam szkodzi, powypisuje:

Continent of the ninth seal, aka C9 - Ehm... Napiszcie do mnie na pw, mam sporo postaci : |

Vindictus - Kiedyś go odzyskam! I podobnie jak z C9, acz głównie Ranthir.

Void Elsword (prywatny serwer) - Hmmm... Tak. Dwa konta i dużo postaci, też skrobcie jak coś.

Smite - Lentaros. Dopiero zaczynam, ale podobno nie idzie mi źle, to więc no : 3

Hearthstone - Faust, a battletag #21884

Miałem chyba też konto w Path of Exile gdzieś tam, ale na to lepiej nie liczyć. To chyba tyle.
Balthazar
Balthazar
Szalony naukowiec

Liczba postów : 39

W co kto gra Empty Re: W co kto gra

Sob 09 Sty 2016, 12:06
League of Legends
Evilpaca
avatar
Gość
Gość

W co kto gra Empty Re: W co kto gra

Sob 09 Sty 2016, 15:01
To ja też nie będę gorsza.

Standardowo gram w League of Legends od ładnych paru lat. Jeśli ktoś chętny na grę, to zapraszam na pw, nicku tutaj nie podam. Oprócz tego, namiętnie gram w Hearsthone oraz Guild Wars 2, chociaż z tym drugim ostatnio coraz mniej, bo rzadko kiedy jest z kim grać, a samemu drętwo. Wielokrotnie robiłam podejście do Aiona, ale ile kroć wbiłam 7 lub 14 poziom u postaci, tyle raz działo mi się coś z grą, że aż mi się nie chce już w to grać. Kiedy było mnie stać, grałam w World of Warcraft, ale już mnie nie stać, więc nie gram. Hm, Heroes of the Storm również było, ale teraz też nie ma z kim grać i często mi się zacinało, dlatego zrezygnowałam. W Neverwinter również próbowałam grać, ale sterowanie tam mnie przerasta, serio. Jakoś nie umiem tego ogarnąć. Od czasu do czas pogrywam w Osu (tak bardzo), a ostatnio jestem namawiana do tego, aby zacząć grać w Smite i w coś tam jeszcze, gdzie nazwy nie pamiętam. To tyle z internetowych gierek, mam tego więcej, ale już nie będę o tym pisać, bo trochę tekstu wyjdzie, tak.
Zuu
Zuu
Wymyślony Przyjaciel

Liczba postów : 24

W co kto gra Empty Re: W co kto gra

Pon 11 Sty 2016, 15:36
No to ten tego. Gejmer girl, to się cza pochwalić.
Na chwile obecną grywam w LoLa - o nick wołajcie na pw (EUNE oraz mam też konto na PBE, jak ktoś by chciał).
Smite - Gram jak mi się chce, niekiedy częściej, kiedy indziej rzadziej, ale lubię wracać do tego tytułu. Polecam, kasy nie trzeba wydawać, co jakiś czas dają Gemy (prócz co tygodniowe daily), no i jest ciekawie.
Grałam w WoWa i masę innych MMO. Obecnie można mnie znaleźć jedynie na Warframe, a niedługo także w Blade and Soul.
Monster
Monster
Badacz

Liczba postów : 143

W co kto gra Empty Re: W co kto gra

Pon 11 Sty 2016, 16:42
Omnomnomnomnomnomnomnomnomnomnom!
Notka odnośnie Blade and Soul!

Jednak będzie frakcja niebieska.
Kto chce grać w jednych z większych polskich gildii - serdecznie zapraszam już teraz na teamspeaka: divium.teamspeak.ninja
NIE MA HASŁA!
Ładnie się przedstawiacie, kto jakie w grze będzie miał nick, a także jaką postacią ma zamiar grać.~
Król Olch
Król Olch
Nowy przybysz

Liczba postów : 5

W co kto gra Empty Re: W co kto gra

Pon 11 Sty 2016, 19:24
Cześć jestem Smutny Olch i nie piję od dwóch lat. Gram w Ligę Legend od lat 5 bodajże (człowiek już nie pamięta kiedy to gówno powstało), nick zapodaję na PW onli, bo jestem wstydzioszkiem. Gram w World of Warcraft od dzieciaka i dalej mnie można złapać, o ile chce mi się wykupić (szczegóły na pw w razie wu). Wróciłem do Tery, tu też zapraszam na pw hehe. Lamusuję w osu gdy życie mnie nudzi, no to elo.
Cynamon
Cynamon
Zdrajca

Liczba postów : 71

W co kto gra Empty Re: W co kto gra

Wto 12 Sty 2016, 22:13
Diablo III!
Canavetto
Canavetto
Kat Śniących

Liczba postów : 16

W co kto gra Empty Re: W co kto gra

Pią 15 Sty 2016, 17:15
Trochę tego jest, więc nie będę wymieniać gier typu "GTA V Online", choć również chętnie kogoś tam wybiję. Guild Wars 2, czasem Aion, Smite, dawno nie grałem w Vindictusa, ale chętnie z kimś się pobawię, Blade & Soul, ArcheAge, czasem World of Warcraft.
Daeva
Daeva
Adam

Liczba postów : 14

W co kto gra Empty Re: W co kto gra

Pią 15 Sty 2016, 21:49
Gram w LoLa (okazyjnie i rozrywkowo choć i rankingi sie trafią), Skyforga, Terę, Wildstara, Heroes of the Storm... Teraz także w BnS będzie sie nołlajfić...
Jak ktoś chce pograć nick prześlę na PW, nie ma problemu.
Panda
Panda
Twórca incepcji

Liczba postów : 177

W co kto gra Empty Re: W co kto gra

Pon 15 Lut 2016, 19:40
Blade & Soul
Ashuremaru. ^^
Yunosuke
Yunosuke
Kreator

Liczba postów : 268

W co kto gra Empty Re: W co kto gra

Pią 11 Mar 2016, 11:12
BLACK DESERT PLZ
Nie mam życia, ale na to znajduję chwilę.

Server NA, Edan
Shuyuriee
Shuyuriee
Nowy przybysz

Liczba postów : 13

W co kto gra Empty Re: W co kto gra

Pią 11 Mar 2016, 12:39
Muszę zobaczyć czy mi pójdzie Yunko. Chociaż masz wpiernicz ode mnie.
Yunosuke
Yunosuke
Kreator

Liczba postów : 268

W co kto gra Empty Re: W co kto gra

Pią 11 Mar 2016, 13:40
Ja w ogóle dotknąłem komputer pierwszy raz od tygodnia chyba, a ty mnie tu bić chcesz.
Canavetto
Canavetto
Kat Śniących

Liczba postów : 16

W co kto gra Empty Re: W co kto gra

Sob 12 Mar 2016, 01:38
Mogę zagrać w Black Desert.
Wiedziałem, że ktoś tu zaraz o tej grze napisze.
Yunosuke
Yunosuke
Kreator

Liczba postów : 268

W co kto gra Empty Re: W co kto gra

Wto 15 Mar 2016, 15:48
Vetto, ja na tę grę czekałem prawie dwa lata. |D
Sponsored content

W co kto gra Empty Re: W co kto gra

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach