Phantasmagoria
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Latest topics
dPią 03 Sty 2020, 23:19Panda
Lwia jamaSob 10 Mar 2018, 21:42Sheridan
Zgaduj!Wto 25 Lip 2017, 11:01Admin
WymianaNie 14 Sie 2016, 22:51Wymiana
NieobecnościSob 26 Mar 2016, 15:32Dean Goodkin
Konta zagrożoneNie 20 Mar 2016, 10:31Panda
W co kto graWto 15 Mar 2016, 15:48Yunosuke
NabórNie 13 Mar 2016, 19:44Panda
Kasacja kontNie 13 Mar 2016, 16:11Gość

Go down
Monster
Monster
Badacz

Liczba postów : 143

Nabór Empty Nabór

Sro 16 Gru 2015, 10:19
Monster uznał, że ma mało ludzi, więc... No właśnie, otwiera nabór na Mistrzów Gry!
Wszelkie zgłoszenia będą rozpatrzone, jednak wymagana jest zaakceptowana KP! Piszcie w tym temacie, zaprezentujcie się ładnie, a jeżeli los wam dopisze - dostaniecie mały test, składający się z trzech pytań lub poleceń.
Spokojnie, nie musicie się na nic uczyć! Wszystkie zadania będą wprost wyjęte z obowiązków MG, także możecie to potraktować jako wasz okres próbny.~
Purple Blue
Purple Blue
Badacz

Liczba postów : 7

Nabór Empty Re: Nabór

Czw 14 Sty 2016, 14:48
Rozumiem, że same błędy jakie popełniam mogą mnie zdyskwalifikować w oczach adminów. Chciałbym prosić o umożliwienie mi poprowadzenia jednorazowej misji dla Sverre. Prośbę mą argumentuje swoim doświadczeniem w byciu MG. Prowadziłem misje i eventy (małe, ale również duże dla większej ilości osób, tudzież ras) na paru forach. Nie były to próbne misje, byłem pełnoetatowym MG. Uważam, że jestem na tyle twórczy i ambitny, jak również pracowity, by poradzić sobie z tą pracą. Czemu ta konkretna misja i czemu szanowny admin ma się zgodzić? Bardzo proszę *psie oczka, głodującego szczeniaka, tak bardzo słodkie* oraz mam już na przynętę tekst odnośnie eventu szaraczka!

"raz,dwa,trzy,cztery,były sobie renifery,
pięć,sześć powiedziały sobie cześć,
siedem i osiem spotkały sie z łosiem,
dziewięć,dziesieć i trzydzieści,
wzieli łosia i zaniesli,
dziewięćdziesiąt no i sto,
tam gdzie jest najgorsze zło.
"

Baczność! Powiem to tylko raz i nie będę powtarzał. Jak sami wiecie wyznaję parę zasad, jedną z nich jest lepiej zapobiegać niż leczyć. Najpierw bij skurwiela, potem zadawaj ewentualne pytania. Oczekuje, jak zawsze, bezwzględnego posłuszeństwa. Wszelkie "ale" możecie sobie wsadzić głęboko w... swoje zasady i inne duperele jakie wyznajecie. Teraz ja jestem bogiem. To ja decyduje kto ma żyć, a kto... To już inna kwestia. Pamiętajcie o naszym celu! Mamy chronić. Przede wszystkim chronić. Inne znaczy złe. Nie muszę tego tłumaczyć, ale robię to z jednej przyczyny. Chce byście mnie dobrze zrozumieli. Jesteśmy alfa. To by jesteśmy najsilniejsi z całego stada wilków, kto nie jest ze mną, jest przeciwko mnie. Jasne? Jasne. Jakieś pytania? Nie. Zbiórka za kwadrans. Nie toleruje spóźnień. Pełne wyposażenie i gotowość by służyć. Nie zapominajcie po co tu jesteśmy. Odmaszerować.

Lepiej zapobiegać niż leczyć. Czy mały błąd, tudzież literówka sprawi, że niewinny badacz stanie się obiektem badań? Może to jednak nie był błąd w rozkazie a sam podporucznik, dowodzący oddziałem wyciągnął jedynie "numerek" z puli i powiedział sobie, że tu dziś pójdziemy. Każdy jest winny, przynajmniej dopóki nie udowodni swej niewinności. Entliczki, pentliczki, czerwone stoliczki, Na kogo wypadnie na tego bęc. Jak będzie tym razem? A może zapukają do drzwi obok tylko? Jesteś ciekawy Sverre? Podejmujesz wyzwanie?
Monster
Monster
Badacz

Liczba postów : 143

Nabór Empty Re: Nabór

Nie 17 Sty 2016, 18:08
No to już ci pisałem na cb, że zezwalam. Dostaniesz PW.
Panda
Panda
Twórca incepcji

Liczba postów : 177

Nabór Empty Re: Nabór

Nie 13 Mar 2016, 19:44
Wszystkie zgłoszenia proszę kierować do Cynka, który od kilku dni pełni funkcję głównego MG.
Sponsored content

Nabór Empty Re: Nabór

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach