Phantasmagoria
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Latest topics
dPią 03 Sty 2020, 23:19Panda
Lwia jamaSob 10 Mar 2018, 21:42Sheridan
Zgaduj!Wto 25 Lip 2017, 11:01Admin
WymianaNie 14 Sie 2016, 22:51Wymiana
NieobecnościSob 26 Mar 2016, 15:32Dean Goodkin
Konta zagrożoneNie 20 Mar 2016, 10:31Panda
W co kto graWto 15 Mar 2016, 15:48Yunosuke
NabórNie 13 Mar 2016, 19:44Panda
Kasacja kontNie 13 Mar 2016, 16:11Gość

Go down
Panda
Panda
Twórca incepcji

Liczba postów : 177

Walentynki! Empty Walentynki!

Sob 13 Lut 2016, 20:39
Happy Valentines


Walentynki! C2qVWmQ

Otóż, moje kochane dzieci, zbliżają się Walentynki. Z tej okazji chcielibyśmy, a w zasadzie ja bym chciał, zaprosić was do wspólnej zabawy.
Zabawa walentynkowa polega na tym, iż nasz Kupidynek ukrył gdzieś pośród tematów 14 walentynkowych serduszek. Waszym zadaniem jest ich odnalezienie. Im więcej znajdziesz serduszek, tym większa i lepsza nagroda. Pierwsze i drugie miejsce zostanie nagrodzone artefaktem, trzecie zwierzakiem, a dla każdego, kto weźmie udział w zabawie przewidywane są PD.
Znalezione serduszka należy wysłać na PW do Kupidyna, należy skopiować link do tematu oraz odpowiedniej strony (postu), na której się owe serce znajduje.

Mini regulamin.

1. Udział w zabawie mogą brać wszyscy, nawet admini (oprócz mnie, bo zapewniam, że tylko ja wiem, gdzie znajdują się serca).
2. Zabrania się brania udziału w zabawie multikontom. Jedno zgłoszenie na użytkownika.
3. Udział mogą również brać osoby z zaakceptowaną kartą, jak również ci bez jej akceptacji.
4. Konkurs trwa oficjalnie od 13 lutego do 17 lutego.
5. Wszystkie zgłoszenia należy wysłać na konto Kupidyna, do którego tylko ja mam dostęp.
6. Poszukujemy takich serduszek: Walentynki! 6azBMQM
(te w tym poście się nie liczy)




ARTEFAKTY

ELIKSIR MIŁOŚCI

 
Eliksir miłości, znany również jako napój miłosny. Magiczny napój, mający na celu wywołanie silnego uczucia miłości do osoby, która go podała. Po wypiciu ofiara zakochuje się w pierwszej osobie, którą ujrzy i nie ma znaczenia czy to kobieta, czy mężczyzna. Napój z pewnych powodów nie działa na osoby poniżej 16 roku życia. Zaleca się stosowanie go z rozwagą, gdyż jedna buteleczka zadziała tylko i wyłącznie na jedną osobę. Próba rozdzielenia go na kilka osób skutkuje nieprzyjemnym swędzeniem skóry.
Uwaga! Nie stosować na osobach poniżej 16 roku życia!
Czas działania: Dopóki ktoś lub coś nie zdejmie uroku. | Ilość osób, które mogą być pod wpływem eliksiru: 1. | Dostępny: tylko podczas walentynek.  


ARTEFAKTY

PISTOLET AMORA

 
Zły Kupidyn zgubił swój ulubiony pistolet! Broń ma 14 kul, które po wycelowaniu i strzeleniu w wybraną osobę wybudzają ze świata snów siłą. Osoba ta może wrócić do świata snów, jeśli ponownie zaśnie. Broń idealna na czarną godzinę, kiedy znajdziesz się w niebezpieczeństwie lub ktoś zechce ci zrobić krzywdę.
Uwaga! Broń ta ma tylko 14 kul, po ich wykorzystaniu broń rozpada się na kawałki i znika.
Czas działania: Do czasu, kiedy śniący ponownie nie zaśnie.| Czas przerwy: 6 postów. | Dostępny: tylko podczas walentynek.  




ZWIERZAK

AMAROK

 
Krzyżówka lisa z niedźwiedziem. Wielkością przypomina dziecko sięgające dorosłemu człowiekowi do kolan. Nie jest dokładnie powiedziane jak wysokie i duże potrafi być te stworzenie. Jego oczy są całe czerwone, a sterczące wysoko uszy są czułe na niemal każdy dźwięk i szelest. Nienawidzą być nagie, wręcz nalegają i kradną materiały, by nie się nimi okryć. Wstydzą się i to bardzo, lecz podczas walki potrafią pokazać pazury. Każdy Amarok ma własną różdżkę, która jest źródłem ich mocy. Zniszczenie jej skutkuje straceniem mocy zwierzaka całkowicie.
Płeć: Samica. | Wiek: Nieznany. | Dodatkowa umiejętność: Blokowanie hipnozy. | Dostępny: tylko podczas walentynek.











Panda
Panda
Twórca incepcji

Liczba postów : 177

Walentynki! Empty Re: Walentynki!

Wto 16 Lut 2016, 22:04
Event zakończy się 17 lutego 2016 roku o godzinie 0.00. Czyli macie czas do północy. Wyniki zostaną ogłoszone do końca tygodnia.
Kupidyn ♥
Kupidyn ♥
Nowy przybysz

Liczba postów : 1

Walentynki! Empty Re: Walentynki!

Pią 19 Lut 2016, 15:15
Witam serdecznie! Z tej strony wasz ukochany Kupidyn. Event został zakończony 17 lutego, a dzisiaj mam zamiar ogłosić zwycięzców. Otóż nie było was dużo, dlatego postanowiłem dać każdemu nagrody w postaci artefaktów/zwierząt.

Pierwsze miejsce zajęli: Cynamon, Nexi. - Otrzymujecie w nagrodę Eliksir miłości.
Drugie miejsce zajęli: Noya, Morrigan. - Otrzymujecie w nagrodę Pistolet Amora.
Trzecie miejsce zajęli: Labyrinth. - Otrzymujesz w nagrodę Amaroka.
Ilość znalezionych serduszek:
Cynamon: 14/14
Nexi: 14/14
Noya: 13/14
Morrigan: 13/14
Labyrinth: 7/14
Gratulacje. Nagrody zostaną wpisane do waszych informatorów.
Sponsored content

Walentynki! Empty Re: Walentynki!

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach