Phantasmagoria
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Latest topics
dPią 03 Sty 2020, 23:19Panda
Lwia jamaSob 10 Mar 2018, 21:42Sheridan
Zgaduj!Wto 25 Lip 2017, 11:01Admin
WymianaNie 14 Sie 2016, 22:51Wymiana
NieobecnościSob 26 Mar 2016, 15:32Dean Goodkin
Konta zagrożoneNie 20 Mar 2016, 10:31Panda
W co kto graWto 15 Mar 2016, 15:48Yunosuke
NabórNie 13 Mar 2016, 19:44Panda
Kasacja kontNie 13 Mar 2016, 16:11Gość

Pytania, propozycje, skargi i błędy

+7
Panda
Szara Eminencja
Hadrian
Bird
Mio
Lynn
Monster
11 posters
Go down
Monster
Monster
Badacz

Liczba postów : 143

Pytania, propozycje, skargi i błędy Empty Pytania, propozycje, skargi i błędy

Sob 19 Gru 2015, 13:41
Tutaj jest miejsce dla was, w którym możecie administracji pozrzędzić nad uchem!
Lynn
Lynn
Nowy przybysz

Liczba postów : 32

Pytania, propozycje, skargi i błędy Empty Re: Pytania, propozycje, skargi i błędy

Wto 22 Gru 2015, 18:05
Znalazłem literówkę w legendzie.
"Ludzi zostali obdarzeni dziwnymi mocami, zaczęły powstawać pewne organy, organizacje i magiczne przedmioty, tak potężne, że marzyło o nich wielu mieszkańców świata."

Dziękuję, poprawione.~
Monster
Mio
Mio
Potulna owca

Liczba postów : 20

Pytania, propozycje, skargi i błędy Empty Re: Pytania, propozycje, skargi i błędy

Sro 30 Gru 2015, 16:50
Dobra, z góry przepraszam za to, że mój pierwszy post jest tutaj, ale kiedy przeglądałam tematy przed zarejestrowaniem, to natknęłam się na sporo błędów. |:

Okej, na początek odsyłam TUTAJ i:
Spoiler:
I wiecie, co? Dalej mi się nie chce grzebać w tym temacie. Niech jakiś inny kochany humanista przejrzy to do końca.

Następnie mamy regulamin, w którym od groma jest niepotrzebnych-...
Spoiler:

I coś jeszcze widziałam, ale nawet już nie mam siły. |:

XDDDDDDDDDD - Yuno.

Bowiem poprawione.
Z kolei myślniki to nie jest błąd. Już na samej poradni PWN możemy na ten temat przeczytać. Jedynie w jednym podpunkcie nie pasuje, gdzie już zmieniłem na przecinek. To, co mogłeś w tym miejscu wytknąć, to co najwyżej, że po drugiej stronie nie ma myślnika.
Monster
Bird
Bird
Żołnierze Beta

Liczba postów : 53

Pytania, propozycje, skargi i błędy Empty Re: Pytania, propozycje, skargi i błędy

Wto 05 Sty 2016, 00:50
Czy można na starcie zająć rangę Prezydenta?
Monster
Monster
Badacz

Liczba postów : 143

Pytania, propozycje, skargi i błędy Empty Re: Pytania, propozycje, skargi i błędy

Wto 05 Sty 2016, 06:52
O każdą rangę ubiegasz się w KP - czyli tak, można.
Hadrian
Hadrian
Generał Alfa

Liczba postów : 30

Pytania, propozycje, skargi i błędy Empty Re: Pytania, propozycje, skargi i błędy

Wto 05 Sty 2016, 12:35
Zapytanie
Może to z moimi umiejętnościami do czytania ze zrozumieniem jest coś nie tak, jednak chciałbym się zapytać o dokładniejszy opis działania Jednostki Specjalnej. W przeciwieństwie do Grupy Badawczej, siedziba tej grupy znajduje się w Insomnium. Na podstawie tego strzelam, że jako jednostka paramilitarna (jeżeli w ogóle taką jest) działa tylko w świecie snów. Jak więc ma się sprawa członków w świecie prawdziwym? Żyją własnym, byle jakim życiem, jako uczniowie, piekarze, robole i podobni? A może tutaj również mogą odwalać jakieś akcje ala SWAT? W jak bliskim związku są też z LaBex, które swoją siedzibę ma w Luksemburgu?
Monster
Monster
Badacz

Liczba postów : 143

Pytania, propozycje, skargi i błędy Empty Re: Pytania, propozycje, skargi i błędy

Wto 05 Sty 2016, 14:22
Tak jak LaBex pracuje i w świecie rzeczywistym, i w świecie snów - Jednostka Specjalna pracuje głównie w świecie Insomnium. Raczej nie trudzą się dodatkowymi zawodami - choć ze względu na sam opis (potrzeba rekomendacji, jakieś szkoły, papierki i inne) grupy, jak najbardziej mogą w świecie Luksemburgu należeć do policji, do oddziałów antyterrorystycznych czy czegokolwiek innego, do czego choć w niewielkiej części mają uprawnienia. W końcu Jednostka Specjalna to organizacja paramilitarna - jednak stanowczo większa część ich członków to ochotnicy. Dostają wypłaty, więc mogą pracować jedynie w Insomnium - ale mogą także pracować w świecie ludzi z różnych prywatnych powodów.
Szara Eminencja
Szara Eminencja
Badacz

Liczba postów : 51

Pytania, propozycje, skargi i błędy Empty Re: Pytania, propozycje, skargi i błędy

Sro 06 Sty 2016, 23:09
Czy postać, która jest Obdarzonym, ale też pracuje w Labexie, w spisie nie powinna być umieszczona w dwóch kategoriach albo w jednej z jakimś dopiskiem?

Pozdrawiam wszystkie glany na świecie!
Monster
Monster
Badacz

Liczba postów : 143

Pytania, propozycje, skargi i błędy Empty Re: Pytania, propozycje, skargi i błędy

Sro 06 Sty 2016, 23:19
Spis jest stworzony, aby widzieć, kto i jakie rangi zajmuje. Najczęściej nasza postać na fabule może pokojarzyć, że ten zwykły mieszkaniec to pan ze spożywczaka. Gdybyśmy wpisali, że postać pracująca w LaBex jest Obdarzonym - to tak, jakbyśmy powiedzieli o tym wszystkim członkom grupy badawczej. Bycie w LaBex i posiadanie mocy podarowanej od Insomnium jest bardziej urozmaiceniem w rozgrywce gracza - no i ważną wiadomością podczas wtrąceń MG. Spis pokazuje, kto ma jaką rangę i jaką grupę - to tak, jakbyśmy mieli każdą osobę z LaBex dopisywać jeszcze do Zwykłych Mieszkańców.
Bird
Bird
Żołnierze Beta

Liczba postów : 53

Pytania, propozycje, skargi i błędy Empty Re: Pytania, propozycje, skargi i błędy

Nie 10 Sty 2016, 14:55
Czy tylko mnie się coś pierdoli z Chatem i z tymi okienkami do szybkiej odpowiedzi? Dwa dni próbuję coś z tym zrobić, usuwanie ciasteczek, instalowanie od nowa przeglądarek, nawet żem laptop posprawdzał, bo może mam wirusa, ale nie. Ani wejść, ani nic, a te małe okienko zaczyna nużyć (wiem, ze wystarczy przeciągnąć i sobie powiększyć, ale zwykle było tak dużo miejsca, że nie było takiej potrzeby)
Od razu mówię: nie używam tylko chrome, przerzuciłem się wczoraj na opere, to po pół godziny mnie samo z cb wywaliło (stąd myślałem, ze to wina sprzętu mojego), potem wchodziłem na IE, ale bez przesady, żeby być zmuszonym co chwilę przeglądarkę zmieniać.
Wygląda u mnie to tak:
http://snag.gy/0RpG8.jpg (mogę sobie klikać do woli w "zaloguj", aż mnie palce zaczną boleć)
http://snag.gy/5YK6R.jpg A tak wygląda to okienko.

Stąd, czy administracja coś ostatnio robiła, że mnie się to tak psuje i nie mogę normalnie korzystać, czy faktycznie muszę się bawić w naprawianie laptopa wersja hard?
Panda
Panda
Twórca incepcji

Liczba postów : 177

Pytania, propozycje, skargi i błędy Empty Re: Pytania, propozycje, skargi i błędy

Nie 10 Sty 2016, 15:19
Bird ja nie mam tego błędu, lecz popytam innych i dam znać. Może wina leży po stronie twojego komputera/laptopa, albo po naszej. Tak czy siak dam ci znać, jak będę coś wiedział.
Monster
Monster
Badacz

Liczba postów : 143

Pytania, propozycje, skargi i błędy Empty Re: Pytania, propozycje, skargi i błędy

Nie 10 Sty 2016, 15:29
Odnośnie cb - mam identyczny problem na telefonie. CZASAMI także na laptopie. Ja podejrzewam, że jest to zwyczajna wina forumpolisha i bugów cb.
Odnośnie okienka z wiadomością - sam nie mam takiego problemu. Nie wiem czego może to być wina.
Bird
Bird
Żołnierze Beta

Liczba postów : 53

Pytania, propozycje, skargi i błędy Empty Re: Pytania, propozycje, skargi i błędy

Nie 10 Sty 2016, 16:05
Dopiero zauważyłem, że znikł mi jeszcze ten pasek u góry co był od forumpolish - tam gdzie była taka mini wyszukiwarka, jakieś mało znaczące odnośniki i te menu z notifications.

Jakby mi tak się zepsuło jeden dzień, to nawet bym się nie czepiał, nic nie pisał i nie marudził - ale mam już tak trzeci dzień i zaczyna być frustrujące.
Panda
Panda
Twórca incepcji

Liczba postów : 177

Pytania, propozycje, skargi i błędy Empty Re: Pytania, propozycje, skargi i błędy

Nie 10 Sty 2016, 16:07
Ten pasek się wysuwa. W rogu jest strzałka i w górę i w dół, w zależności czy jest ukryty lub nie. Próbowałeś może na innym forum? Czy tam też występują te problemy?
Bird
Bird
Żołnierze Beta

Liczba postów : 53

Pytania, propozycje, skargi i błędy Empty Re: Pytania, propozycje, skargi i błędy

Nie 10 Sty 2016, 16:15
Nie wiem co za strzałka, bo żadnej nie widzę. Chyba, że chodzi o jakiś trójkącik, ale jak go klikam to wyskakuje mi strona z kursorami i wyświetla się ten kursor ci jest zainstalowany tu na forum.

Tylko na jednym innym forum były takie problemy (ale generalnie chyba je porzucono, więc nie zdziwiłbym się, ze tma się dzieją cuda wianki).
Yunosuke
Yunosuke
Kreator

Liczba postów : 268

Pytania, propozycje, skargi i błędy Empty Re: Pytania, propozycje, skargi i błędy

Nie 10 Sty 2016, 22:18
1. Zamuł przy logowaniu na cb to wina forumpolish. Też to mam. Nasila się jak łącze zamula.
2. Jakiej przeglądarki używasz? Może po prostu zmniejszyłeś pole tekstowe przypadkiem. W dolnym prawym rogu masz takie śmieszne paseczki, można nimi regulować rozmiar pola tekstowego. Na niektórych przeglądarkach to ustawienie się zapisuje.
3. Szukasz tego. Jeśli nie ma to spróbuj zmniejszyć/zwiększyć rozmiar strony. Ewentualnie zobacz czy przeglądarka nie zablokowała ci jakiegoś rozszerzenia.
Bird
Bird
Żołnierze Beta

Liczba postów : 53

Pytania, propozycje, skargi i błędy Empty Re: Pytania, propozycje, skargi i błędy

Nie 10 Sty 2016, 23:21
1. Uwierzyłbym w to, gdyby to się stało na tygodniu, gdzie osób jest więcej, więc internet jest bardziej na zużyciu. Ale nie w weekend, gdzie 3/4 osób wybywa do siebie.
2. Chrome. I nie ruszałem nic, zmniejszyło mi samodzielnie do takiego rozmiaru.
3. Przeglądarka nie ma nic do tego. Ani rozszerzenia (reinstalacja nie pomaga). Sprawdzałem na 4 przeglądarkach (Chrome, FF, Opera i Safari). I w zasadzie tylko na IE póki co nic się nie spierdoliło.
Yunosuke
Yunosuke
Kreator

Liczba postów : 268

Pytania, propozycje, skargi i błędy Empty Re: Pytania, propozycje, skargi i błędy

Nie 10 Sty 2016, 23:26
1. Still wina forumpolish, bo ja miałem łącze zajebiste, a i tak się tak robiło.
2. To może spróbuj po prostu powiększyć i zostawić. Albo zobacz czy przeglądarka nie wymaga aktualizacji.
3. Hm... Możliwe, że coś ci blokuje skrypt, ale tu już niewiele umiem powiedzieć.
Monster
Monster
Badacz

Liczba postów : 143

Pytania, propozycje, skargi i błędy Empty Re: Pytania, propozycje, skargi i błędy

Pon 11 Sty 2016, 15:17
1. To jest wina forumpolisha. Ja czasami mam z tym problem, kiedy nie ma ludzi na cb.
3. To może być wina łącza. Przed chwilą mi zwolniło, kiedy odświeżałem - notifications się nie załadowało. Był trójkąt, który jest u ciebie, Bird.
Szara Eminencja
Szara Eminencja
Badacz

Liczba postów : 51

Pytania, propozycje, skargi i błędy Empty Re: Pytania, propozycje, skargi i błędy

Czw 14 Sty 2016, 21:23
Proponuję poprawić tę literówkę w formułce we wzorze KP, bo gdyby to potraktować jako tekst czytania ze zrozumieniem albo spostrzegawczości, to nie byłoby wesoło.
Yunosuke
Yunosuke
Kreator

Liczba postów : 268

Pytania, propozycje, skargi i błędy Empty Re: Pytania, propozycje, skargi i błędy

Czw 14 Sty 2016, 21:35
Zrobione.
Cynamon
Cynamon
Zdrajca

Liczba postów : 71

Pytania, propozycje, skargi i błędy Empty Re: Pytania, propozycje, skargi i błędy

Pią 12 Lut 2016, 15:44
Droga administracjo,
Oto skarga oficjalna i z przykrością stwierdzam, że chodzi w niej, no cóż, o Was. Lubię to forum i osobiście szlag mnie trafia, gdy patrzę na Waszą opieszałość. Forum zostało otwarte nie tak dawno - bo w grudniu - skład administracyjny jest duży - bo liczy AŻ sześć osób, co samo w sobie jest niespotykane, gdyż zwykle grono ogranicza się do dwóch-trzech, a - na przykład - karty postaci leżą odłogiem od ponad tygodnia i nikt tego palcem nie rusza, mimo że większość adminów była obecna w przeciągu ostatnich kilku dni, nie licząc Ady, która nie pojawia się od drugiego lutego.
To jedynie motywuje moje niezadowolenie. Im więcej osób, tym, teoretycznie, więcej rąk do pracy, a tutaj jest odwrotnie i odnoszę wrażenie, że działa to na zasadzie "oj tam, niech ktoś inny się tym zajmie, ja nie mam czasu".
Pewnie. Nie każdy ma czas, ja to rozumiem. Sam mam pewne zobowiązania towarzyskie, czasami mi się nie chce, pracuję lub zwyczajnie swój czas przeznaczam na cokolwiek innego, do puli dochodzi jeszcze nauka lub sesja. To normalne. Istnieje życie poza światem internetowym i byłbym wdzięczny, gdyby ten argument nie pojawiał się w ewentualnej odpowiedzi, bo świadom tego ewenementu jestem bardzo boleśnie.
Trochę przykro mi to mówić, ale tym samym okazujecie pewne lekceważenie i, niestety, forum nazbyt długo nie pociągnie, jeśli nie weźmiecie się w garść. W chwili obecnej nikt nie pisze postów - dosłownie, nikt. Nowego postu fabularnego nie widziałem już od kilku dni, a jest to powodowane faktem, że starsi użytkownicy nie piszą, a nowi nie mają ku temu sposobności. To naprawdę taki problem, aby poświęcić około piętnastu minut na przejrzenie i poprawienie karty postaci? Można to robić przy obiedzie, nawet w czasie oglądania ulubionego serialu, o ile tylko ktoś ma podzielną uwagę.
Apeluję o atencję - choćby w tej jednej kwestii. Nie wspomnę o misjach, które również leżą i zdychają jakby w konwulsjach pod stołem, czy o fabule głównej, w której nie dzieje się nic. A mogłoby, bo można to robić na setki sposobów, sam świat tutaj podsuwa ich przynajmniej dwa i jest bardzo łatwy w kreowaniu ciekawych zdarzeń.
Lecz na to potrzeba chęci, odrobiny czasu i, co gorsza, chwili uwagi. Wejście na CB albo forum raz dziennie to raczej niekoniecznie forma "opieki" nad tym wszystkim.
Jeśli sobie nie radzicie - wyłączcie ze składu administracyjnego osoby, które nie mogą, a zaangażujecie kogoś, kto jednak rzeczony czas posiada.

Pozdrawiam serdecznie ♥


Ostatnio zmieniony przez Cynamon dnia Pią 12 Lut 2016, 16:06, w całości zmieniany 2 razy
Sheridan
Sheridan
Atrapasueños

Liczba postów : 19

Pytania, propozycje, skargi i błędy Empty Re: Pytania, propozycje, skargi i błędy

Pią 12 Lut 2016, 15:52
Ja chciałam tylko dodać... że podbijam. I w sumie nie mam nic do dodania. Aż szkoda, ale no. Cynek w sumie powiedział wszystko, co trzeba było.
Panda
Panda
Twórca incepcji

Liczba postów : 177

Pytania, propozycje, skargi i błędy Empty Re: Pytania, propozycje, skargi i błędy

Pią 12 Lut 2016, 23:44
Wiem o tym doskonale. Właściwie już sam zabrałem się za porządki. Zaktualizowałem spisy, które były trochę zaniedbane. Sam nie miałem zbytnio czasu, ale również zabieram się za sprawdzanie kart. Co prawda nie miałem ich wcale sprawdzać, nie dlatego, że nie chciałem, ale ja po prostu nie znam się na poprawnej pisowni i przecinkach, ale mamy ciężki okres, dlatego kicham na moją pisownię i sprawdzę, karty tak jak umiem i to od dzisiaj. Z tego powodu od tej chwili i ja będę się tym zajmował. Dodatkowo czekają mnie informatory, poprawa ogłoszenia i owszem grono administracji się zmniejszy. Dodatkowo przygotowuje dla was event walentynkowy i sam zdycham.
Canavetto
Canavetto
Kat Śniących

Liczba postów : 16

Pytania, propozycje, skargi i błędy Empty Re: Pytania, propozycje, skargi i błędy

Sob 13 Lut 2016, 02:25
Bardzo ładnie, Pando.

Pytania, propozycje, skargi i błędy Tumblr_ndnwj4zSOM1tpri3jo1_400
A tak będą się cieszyć użytkownicy.
Sponsored content

Pytania, propozycje, skargi i błędy Empty Re: Pytania, propozycje, skargi i błędy

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach